Wydarzenia nadchodzące

Zapraszamy na kursy przygotowawcze do egzaminów:

1.  Kurs przygotowawczy do egzaminu kwalifikacyjnego z zakresu G-1 (bez prac kontrolno-pomiarowych) w terminie 23 - 25 września 2019r.

2. Jednodniowe szkolenie przygotowawcze do egzaminu kwalifikacyjnego (bez prac kontrolno-pomiarowych) w dniu 19 września 2019r.

Pozostałe terminy: tutaj

Zapraszamy na egzaminy kwalifikacyjne:

Zapraszamy na najbliższy termin egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie G-1
w dniu 19 września 2019 r. o godz. 14:30 ,
Zapraszamy na najbliższy termin egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie G-2 i G-3
w dniu 24 września 2019 r. o godz. 14:30 ,

Zapraszamy na szkolenia seminaryjne: szczegóły tutaj

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zaprasza:

Zapraszamy 16 listopada 2019 „Chemiczna gra w kolory” w ramach cyklu Fizyczne Fascynacje do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych.

Są to pokazy, które przekonają wszystkich, że chemia nie jest szara i bezbarwna, ale wręcz przeciwnie – pełna barw. Zobaczymy, że dwie bezbarwne ciecze zmieszane ze sobą mogą dawać wszystkie odcienie tęczy, Będzie także trochę dymu i ubijania piany. Nie zabraknie również małych wybuchów i kolorowych glutów. Słowem – to będzie Gra w kolory. Pokażemy również bezpieczne i widowiskowe eksperymenty, które każdy może powtórzyć w domu. Warsztaty te będą przeznaczony dla wszystkich (dla każdej kategorii wiekowej).

Naukowa zabawa dla całej rodziny.

W cenie biletów (15 zł od osoby, bezpłatnie do 6 roku): 11:00 – 12:00 pokazy

10:00 – 13:00 dla osób uczestniczących w pokazach możliwość zwiedzania muzeum z przewodnikiem.

www.muzeumenergetyki.pl